Notice: Undefined index: introgosterildi in /home/hasozgn/domains/hasozgen.com/public_html/index.php on line 4
Felsefe - Hasözgen Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Felsefe
Felsefe
A- A A+

Hasözgen Tekstil San.Tic.A.Ş. müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak ve aynı zamanda, çalışanları, toplum ve çevre korumasına karşı yükümlülüklerini yerine getirmek amacı ile uzmanlıkla maliyet etkin biçimde profesyonel anlamda tekstilin birçok alanında üretim ve pazarlama  hizmeti sunmak üzerinde odaklanmıştır. Şirket,modanın dünyada merkezi haline gelen ülkemizin hedeflerinde kendi payına düşenin  gerekliliğini kavrayarak kendisini hizmetlerinin kalite ve etkinliğini sürekli geliştirmek  üzere en iyisini gerçekleştirmeye adamıştır. Şirket, her zaman dünyanın en iyi uygulamalarını denemektedir. Şirket, minimum olarak çevre ve insan sağlığı,tüketici memnuniyeti  gereksinimlerine uyan yönetim sisteminin devam ettirilmesine içtenlikle bağlıdır.

Şirketin uzun vadeli hedefi ve hayali, gelecekte dünyaca beğenilen markalar oluşturmaktır.Şirketin Temel İlkesi,sürekli Sağlık, Güvenlik ve Çevreye sorumlu çalışma koşullarını teşvik etmek, doğal kaynakları rasyonel biçimde kullanmak, çevreye zararlı etkileri azaltmak ve bunları yaparkan mevcut Yasa ve Uluslararası yönetmeliklere titizlikle uymaktır.

Bu ilkenin uygulamasına katılmak tüm şirket çalışanlarının sorumluluğudur. Şirket, bu ilkenin arayışını devam ettirirken aşağıda belirtilen çalışma koşullarını ve uygulamalarını belirlemektedir: - Uygun planlama ve maliyetlendirme, doğru ürünü doğru zamanda doğru pazara sunmak,nihai tüketicinin toplam memnuniyeti konusuna içtenlikle bağlı ve sorumlu olan bir yönetim yapısı- Gerektiğinde uygun eğitim ve geliştirme ile desteklenen istenen yetenek ve deneyime sahip çalışanlar, - Üretim ve pazarlama arasındaki koordinasyonu opsiyonel devam ettirmek -Müşterilerinin taleplerine uygun ürünleri sunarken her bakımdan dünya pazarlarıyla etkin rekabet imkanı sunmak-Yeterli olanaklara sahip pazarlama ar-ge çalışmaları ve etkin satış yöntemleri- Şirkette işe başlamanın bir koşulu olarak Şirketin Kalite,her aşamada uygulanan prosesler ve özveri  İlkelerinin kabul edilmesi ve anlaşılması.